Strony

piątek, 15 października 2010

Najlepszy przyjaciel człowieka ...

Hej!
Dzisiejszy post chciałam poświęcić stworzeniu , które jest członkiem mojej rodziny od 3 lat . Niby zwykły czworonożny pies , z którym nawet nie można porozmawiać , ale jaki ważny dla człowieka . Dzisiaj w wiadomościach słyszymy o coraz częstszych przypadkach głodzenia i katowania psów . Na prawdę nie rozumiem ludzi , którzy mają sumienie tak je traktować . Takie osoby powinny być surowo karane -,- Przynajmniej ja tak uważam , ale nie o tym mam zamiar napisać . Wczoraj wieczorem , była może 19 30 . mama kazała mi zamknąć Nelę w kojcu . Wyszłam , więc na dwór zaczęłam ją wołać , ale nie przyszła . Nagle dostrzegłam jak siedzi koło bramy i wpatruje się bezcelowo w pustą drogę . Podeszłam . Spojrzała na mnie takim smutnym wzrokiem . Momentalnie zachciało mi się płakać . Po prostu tak mi było bardzo jej szkoda . Zaczęłam  ją głaskać . Merdała ogonem . Chciałam ją wziąć do domu , ale mama mi nie pozwoliła -,- Wyszłam z powrotem na dwór i zamknęłam ją . Chwile patrzyła na mnie . Łzy same mi poleciały . Bardzo żałuje tego , że przez naukę zaniedbałam najukochańszą istotę na świecie . Nie mam nawet w ciągu tygodnia czasu , żeby wyjść z nią na krótki spacer . Jest zmuszona siedzieć samotnie cały dzień na podwórku . Muszę coś zrobić . Poukładać wszystko tak , aby wyjść z nią chociaż na 15 krótkich minut . Nie wiem jeszcze jak to będzie , ale zrobię co się tylko da .
PS . Życzę miłego weekendu Kamila :)
PS . 2 . Kilka zdjęć Neli zrobione przez mojego tatę w wakacje u babci i w ferie .

15 komentarzy:

 1. no wierze ze Ci sie uda ;) dla takiego psa warto, trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jejku cudowny :) trzymam za cb kciuki! ; ] na pewno można pogodzić te wszystkie rzeczy , żeby znaleźć chociaż pół godziny.

  OdpowiedzUsuń
 3. na pewno masz dużo czasu tylko musisz go dobrze wygospodarować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki Twojej notce uświadomiłam sobie że ja też strasznie zaniedbałam swojego psa, nie pamiętam nawet kiedy ostatnio byłam z nią na spacerze ! trzeba to zmienić !

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. to co napisałaś, daje dużo do myślenia.Myślę ,że sama powinnam znaleść troche czasu dla swojego psa, bo też go zaniedbuje.
  Bardzo ładna Nela ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja też nie rozumiem ludzi, którzy tak postępują.
  śliczny psiak :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja mam psa. jest ze mną już 4 lata. kochane zwierze. nie wiem jak bez niego byłoby mi smutno.

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuje wam za dobre słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 10. http://corncob509.blogspot.com/ <- do wygrania 5000pln na zakupy w Top Secret ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajny blog. :)

  Zapraszam do siebie. Gold-Lady.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wyrażenie opinii :)