Strony

piątek, 10 września 2010

*_*

czeeść :)
w szkole może być-dostałam 6 z plastyki, ostatnio też 5 z polskiego i dwie 5 z geo :) Na wf było śmiesznie ihaa. Po lekcjach z Moniką i Sandrą również podobnie jak na wfie XD Tak jak jest teraz mnie nie cieszy, ale muszę sobie jakoś  poradzić, nic na to nie poradzę, że osoba, którą uznawałam za najważniejszą już nią nie jest, kiedyś myślałam, że mnie nigdy nie zawiedziesz i szczególnie po ostatnim incydencie, po którym mi coś obiecałaś, ale chyba ludzie się nie zmieniają.. ty na pewno doskonale sobie poradzisz beze mnie, szczególnie z pewną grupką osób..nic nie robisz,chociaż możesz.., nie wiesz co to przyjaźń, obyś nikogo już tak nie potraktowała jak mnie, bo nikomu tego nie życzę.Zero wsparcia od ciebie..Chciałabym żeby było inaczej bo to co było przez dłuższy czas to ważne, ale takie jest życie i ta sytuacja nie zależy ode mnie.Szkoda również, że nie obrywam tylko za siebie...  No nic,cieszę się, że już weekend,nareszcie! odpoczynek od wszystkiego.
a co u was? :) ola

11 komentarzy:

 1. co się stało ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Pokłóciłyśmy się i to na poważnie,Kamili to najwyraźniej odpowiada, to chyba nie była przyjaźń bo ona się tak nie zachowuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. a nie próbuje się z tobą pogodzić teraz ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie, nic nie robi.Poza tym ostatnio tez się pokłóciłyśmy właściwie o to samo i mówiła, że już tak nie zrobi, ale.. Zero wsparcia. No cóż widocznie jej to odpowiada, jak mówiłam widocznie to nie przyjaźń.

  OdpowiedzUsuń
 5. aha ;/ przykro mi , ale może się ułoży jakoś

  OdpowiedzUsuń
 6. mam nadzieję, ale to nie ode mnie zależy czy się zmieni i będzie fair wobec mnie i czy będzie prawdziwą przyjaciółką bo na razie nią nie jest. dzięki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie ma za co ;) ja też miałam w wakacje kłótnię z przyjaciółką , ale to ona zawiniła ; ( i ciężko mi było ale jej wybaczyłam

  OdpowiedzUsuń
 8. no tutaj też ona zawiniła, ale wiesz co nie chodzi tyle o przebaczenie, a raczej o to, że jej to chyba odpowiada, bo nic z tym nie robi, nie przeprosi itp. no trudno..

  OdpowiedzUsuń
 9. aha no to zmienia postać rzeczy , nie trzymam żadnej ze stron bo nie wiem o co chodzi ale myślę że cię przeprosi chyba że pokłóciłyście się o głupotę

  OdpowiedzUsuń
 10. no tego bym głupotą nie nazwała, ale nie przeprasza mnie, wyciągnęłam rękę, ale nic.. nie wiem co będzie dalej..

  OdpowiedzUsuń
 11. aha . przykro mi

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wyrażenie opinii :)