Strony

piątek, 1 października 2010

zmęczenie

Hay .
Przepraszam , że nie było żadnej notki po dyskotece i , że wgl . dzisiaj dopiero piszę , ale mamy tyle lekcji , że brak nam czasu . Chcę już jakiś dłuższy weekend , a nie ciągle szkoła . Niby wreszcie weekend , ale i tak jest nauka . No i się doczekałam oddania Sesji . Oczywiście wiedziałam , że dostanę taką ocenę , ale nie będę się chwalić , bo nie ma czym . No trudno miejmy nadzieje , że następnym razem będzie lepiej .

No , więc dyskoteka udana w 99% . Skociłyśmy tych co na to zasłużyli . Naszym zadaniem w tym wszystkim było robienie ciastek z marmoladą & ketchupem , ale ostatecznie sypałam na głowę sól , a Ola czytała pytania . Nie mam jeszcze zdjęć z dyskoteki , ale jak będą to na pewno wstawię.

A co do dzisiejszego dnia : W szkole nawet nieźle , dzień minął przyzwoicie , poza jedną matematyką . Oddałyśmy wreszcie prasówkę . A potem wyszłyśmy na spacer z psem . Zrobiłyśmy kilka nowych fotek , które właśnie przerabiam , postaram się wstawić jak najszybciej . Oczywiście wyjęłam zimową kurtkę , bo na dworze jest okropnie zimno. Czekamy na słoneczko , ale nie wiem czy się doczekamy . Obiecałam wam ostatnio zdjęcie mojego ubrania z dyskoteki , no więc wstawiam . Właściwie to zdjęcie samej bluzki , bo spodnie to zwykłe czarne jeansy . Kamila .
                                                    {bluzka , New Yorker}

                


11 komentarzy:

 1. śliczna bluzka ; DDD

  OdpowiedzUsuń
 2. ładne zdjęcie , obejdzie się bez lustrzanki ; ]

  OdpowiedzUsuń
 3. ej mam pytanie ? możesz tej Oli spytać czy dałaby mi te linki do aukcji wreszcie :) ?

  OdpowiedzUsuń
 4. pozwolili wam sypać głowę solą ; oo nam to kur . nie pozwoliliby na takie rzeczy ; //

  OdpowiedzUsuń
 5. 1 . świetna bluzeczka , 2. gdzie ją kupiłaś ? , 3.nie martw się też jestem cienka z matmy xd

  OdpowiedzUsuń
 6. no nam pozwolili , ale podobno się kocenie nie podobało o_O . / dzięki ; * już napisałam XD

  OdpowiedzUsuń
 7. co to jest ta prasówka ? ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. no to jest takie coś , że codziennie musisz spisywać z neta informacje co się dzieje w kraju i dopisać co ty o tym myślisz

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wyrażenie opinii :)